Ucuz Web Sitesi, SEO Uyumlu Ucuz Web Tasarım

Ucuz web sitesi ve seo uyumlu web sitesi tasarımları bu sayfamızda listelenmektedir.

SEO web tasarım

Ucuz web sitesi, seo uyumlu web siteleri, bizde sizin için her bütçeye uygun ucuz web tasarımları oluşturduk.

Piyasadaki bir çok web tasarım firması ile karıştırmayın !

Ucuz web siteleri, tasarımları en son web tasarım teknolojisi HMTL5 alt yapısı ve Css3 teknolojisi ile tasarlanıp kodlanmıştır.

Ve siteniz tamamen genel altyapısı Google dostu SEO uyumlu bir düzenle tasarlanmıştır.

Sitenin (CMS) yönetim paneli günümüzün en iyi ve en güvenli yazılım dili PHP ve Mysql gücü ile kodlanıp size sunulmuştur.

Neden Mobil uyumlu Web Sitesi ; Günümüzde Android ve İOS Tabanlı telefon ve tabletler sayesinde artık masa üstü ve Laptop, Notebook gibi cihazlar yerine Android ve İOS uyumlu tablet ve telefonlar daha çok kullanılmaktadır.

Durum böyle olunca Responsive Tasarımlar yani Mobil uyumlu web siteleri günümüzde Google ve bir çok arama motorlarında Tablet ve Telefon dan yapılan aramalarda mobil uyumlu web siteleri bir adım önde olduğunu belirtmektedir.

Mobil uyumlu web sitesi, tasarımları en son web tasarım teknolojisi HMTL5 alt yapısı ve Css3 ve Ajax teknolojisi ile tasarlanıp kodlanmıştır.

Sizde bu ucuz web siteleri'nden satın almak istiyorsanız ilk olarak demolara göz atmanızı ve size uygun olan ucuz web sitesi,

Seo uyumlu web sitesi tasarımını seçtikten sonra bize ulaşabilirsiniz siteniz 1. saat içinde yayına giricektir.

sıkça sorulanlar sorular

Biz bu yüzden sizin karar vermenize yardımcı olmak için biz en çok sorulan soruların bir listesini derledik burada HD yazılım olarak mümkün olduğunca şeffaf olmaya çalıştık. Gözden kaçırdığımız bir şey varsa, sadece bizimle iletişim sayfamızda temasa geçmeniz yeterlidir.

KENDİ HOSTİNG ALANIMI KULLANABİLİRMİYİM ?
 • Hayır, Web dosyaları indirmek ve başka bir bilgisayara aktarma işlemleri açısından güvenlik sorunlarına neden olmaktadır.
KENDİ DOMAİNİMİ KULLABİLİRMİYİM ?
 • Evet, Domainizi sadece bizim sunucularımızın adresine yönlendirmek yeterli olacaktır.
CMS NEDİR ?
 • CMS İçerik Yönetim Sistemi anlamına gelir. Bu sizin web sitenizin içeriğini düzenlemek için yazılmış özel bir sistemdir.
ÖDEME KOŞULLARI ?
 • Banka Hesab numaralarımıza Havale veya Eft yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıkdan sonra ödeme bildirim dekontunu bize ödeme bildirimi sayfamızdan ister resim isterseniz pdf formatında gönderebilirsiniz.
HERHANGİ BİR DEVAM EDEN MASRAFLAR VARMIDIR ?
 • Hayır, 12 ay sonra sadece sitenizin yenileme zamanı geldiğinde 250 TL'lik yıllık üçreti ödeme yapılır ve web siteniz yayına devam eder.
SEO NEDİR ?
 • SEO Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir ve insanlar için arama terimleri Google'da web siteleri ilk sayfalarda çıkması için geliştirme sürecidir.
GOOGLE'DA SIRALAMALARA GİRME GARANTİSİ VERİYORMUSUNUZ ?
 • Evet, Web siteniz tamamı ile Css 3 SEO uyumlu ve Google dostudur zaten sitenizin sayfaları google'da listelenicektir.
GOOGLE'DA HERHANGİ KELİMEDE 1. SAYFA GARANTİSİ VERİYORMUSUNUZ ?
 • Hayır, Ne yazık ki biz Google sahibi değiliz.
SEO YAPIYORMUSUNUZ GOOGLE'DA ARANILAN KELİMELERDE SİTE ÇIKACAKMIDIR ?
 • Evet, SEO konusunda profesyonel ekibimiz ile öncelikle anahtar kelime analiz ve rakiplerinizin raporlaması yapılmaktadır ve Aylık SEO ücreti alınmaktadır.
DAHA SONRADAN SÜRE UZATABİLİRMİYİM ?
 • Evet, İstediğiniz zaman sitenizin ödeme günü gelmeden istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.
DESTEK SAĞLIYORMUSUNUZ ?
 • Evet, Eğer düzenli aylık desteğe ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız biz sizin için sabit bir fiyat destek vermekteyiz.
WEB SİTESİ İÇERİKLERİNİ SİZMİ GİRİYORSUNUZ ?
 • Hayır, Web sitenizi sipariş verirken demo içerik bölümünü seçerseniz demo içerik ile siteniz yayında olucaktır. Kontrol Paneli eğitimi sırasında 1 sayfa olarak nasıl nereye eklenilicek şekilde anlatırız geri kalan içerik işlemleride size kalır.
CMS YÖNETİM PANELİ NASIL KULLANACAĞIZ ÖĞRETİYORMUSUNUZ ?
 • Evet, Cms Yönetim paneli destek konusunda uzak bağlantı yöntemi ile 7/24 eğitim verilmektedir.