Perşembe , Kasım 21 2019
AnaSayfa / Web Tasarım / Web Sitesi Yaptırmak

Web Sitesi Yaptırmak

Şık Tasarımlar Ve Profesyonel Yazılımlar İle Web Sitenizi Hazırlıyoruz!

Web sitenizi hazırlama noktasında profesyonel yazılımcı ekibimiz aynı zamanda görsel tasarımınızı hazırlayan uzmanlarımız ile diğer web sitelerinden farklı bir görünüme sahip ve sorunsuz bir şekilde çalışabileceğiniz web sitesi tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web sitesi yaptırmak sadece görselliğin ön planda tutulan bir hizmeti almak değildir. Yazılımlar da ileriye dönük planlamalar ile yapılmalı ve içerik yönetimi yapılacak olan ara yüzünde kolay kullanımlı, yüklemeler yapıldığında erişimi engellemeyecek bir sistem içerisinde sunulması gerekmektedir.

Web sitesi yapım aşamasında sunduğumuz hizmetler

Web sitesi yaptırmak için firmamızı tercih ettiğinizde öncelikle sizlerin taleplerini ve web sitesi hazırlanacak firmayı/kişiyi tanıyoruz.

Bireysel veya kurumsal web sitesi yaptırmak için talepte bulunan müşterilerimizin memnuniyeti sağlayabilmek için hayal ettikleri tasarımları oluşturmak için sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda hazırlıklarımıza başlıyoruz.

  • Web sitesinin kullanım amacı, ileriye dönük planları önemli detayları oluşturmakta ve ileride talep edilebilecek site değişimleri için de gereken alt yapıya sahip yazılımlarımızı planlıyoruz.
  • Sonraki aşamada sizlere sunabileceğimiz profesyonel ve görsellik açısından diğer web sitelerinden farklı, benzersiz projelerimiz ile sunum yapıyoruz.
  • Projeler sizler tarafından incelendikten sonra gerek duyduğunuz ekleme ve düzeltmeleri yaparak özellikle kurumsal firmaların kurumsallık ilkeleri içerisinde web sitenizin son haline gelmesini sağlıyoruz.
  • Web siteniz yayına başladıktan sonra olası teknik problemlerde yardımcı oluyor ve içerik yönetiminin doğru yapılabilmesi için gerekli detayları aktarıyoruz.
  • Web Sitenizin Arama Motorları ayarları, SEO ve sosyal medya kayıtlarına kadar arkadaşlarımız ekleyip size yardımları sağlıyoruz

 

Neden Biz?

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hayal ettikleri gibi hatta hayallerinin daha da iyisi web sitesi tasarımlarını hazırlayarak sizlere sunmayı hedefliyor.

Web sitesinin çalışması aşamasında yazılım konusunda bir sıkıntı yaşanmaması için gerekli görülen teknolojik alt yapıyı sağlıyor ve geliştirebilecek bir yazılım hizmeti veriyoruz.

Ayrıca görselliği de bir kenara bırakmadan benzersiz ve diğer web sitelerinden farklı bir web tasarıma sahip projeler hazırlayarak sizlerden alacağımız olumlu geri dönüşler ile mutlu oluyoruz.

Sizde web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Mobil Uyumlu Web Sitesi 399 TL’ye

Mobil uyumlu web sitesi, mobil uyumlu web siteleri, bizde sizin için her bütçeye uygun mobil …